| Merken | VOLVO |
|---|---|
| Model | EC240BLC |
| Schoengrootte | 600 mm |
| Pomp | Hydraulische pomp |
| Kleur | originele verf |
| Merken | VOLVO |
|---|---|
| Model | EC210BLC |
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Gewicht | 21 ton |
| Jaar | 2017 |
| Merken | VOLVO |
|---|---|
| Model | EC210BLC |
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Gewicht | 21 ton |
| Jaar | 2016 |
| Naam | Caterpillar 320CL graafmachine |
|---|---|
| Model | 320 cl kattengraver |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| Werkgewicht | 20000 kg |
| De capaciteit van de emmer | 1.0cbm |
| Naam | Gebruikt Wielgraafwerktuig |
|---|---|
| Model | 320B |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 19400 |
| Tonnage (ton) | 20 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0,92 |
| Naam | Gebruikt Hitachi-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | Ex200-5 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 18824.1 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0,8 |
| Tonnage (ton) | 20 |
| Trackschoenbreedte ((mm) | 600 |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Gemaakt Japan |
| Koeling | Water |
| Machinegewicht (kg) | 19400 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.92 |
| De capaciteit van de emmer | 1m ³ |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 103/2000 kW/rpm |
| Werkgewicht van de gehele machine | 20930 kg |
| maximale graafdiepte | 6710 mm |
| Bucket graafkracht | 104.1 kN |
| Trackschoenbreedte ((mm) | 600 |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Gemaakt Japan |
| Koeling | Water |
| Machinegewicht (kg) | 19400 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.92 |
| Trackschoenbreedte ((mm) | 600 |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Gemaakt Japan |
| Koeling | Water |
| Machinegewicht (kg) | 19400 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.92 |