| Werkgewicht van de gehele machine | 20930 kg |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 103/2000 kW/rpm |
| De capaciteit van de emmer | 1m ³ |
| maximale graafdiepte | 6710 mm |
| Bucket graafkracht | 104.1 kN |
| Naam | Het gebruikte Graafwerktuig van KOMATSU |
|---|---|
| Model | Pc200-7 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 20253 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0,8 |
| Het lopen Snelheid (km/h) | 12.4 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.8 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 20253 |
| Tonnage ((ton) | 20 |
| Motormodel | KOMATSU SAA6d102e-2 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 107 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.8 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 20600 |
| Tonnage ((ton) | 20 |
| Motormodel | Hino J05e |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 114/2000 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1.1 ((0.8~1.2) |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 21900 |
| Tonnage ((ton) | 21 |
| Motormodel | Mitsubishi 4M50 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 118/2000 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT320BL |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 19400 |
| Boomlengte (mm) | 5680 |
| Stoklengte (mm) | 2900 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.8 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 19900 |
| Tonnage ((ton) | 20 |
| Motormodel | KOMATSU SAA6d107e-1 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 110/2000 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.12 tot 0.32 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 7280 |
| Tonnage ((ton) | 7 |
| Motormodel | Isuzu Au-4le2X |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 43/2200 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1.05 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 21500 |
| Tonnage ((ton) | 22 |
| Motormodel | DOOSAN DL06 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 157/1900 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.5-1.18 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 21400 |
| Tonnage ((ton) | 22 |
| Motormodel | Doosan DB58TI |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 108/2000 |