| Motormodel | yuchai 4105 |
|---|---|
| Roterend vermogen | 85 kW |
| Koeltype | Waterkoeling |
| Max.Lifting Capaciteit | 3000 kg |
| Capaciteit bij maximale boomverlenging | 500 kg |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 3750/3770 |
| Merken | BOBCAT |
| Model | S300 |
| Beladingskapaciteit (ton) | boven 1 |
| Merken | Shacman. |
|---|---|
| Motor ((hp) | 345 |
| Motormodel | Cummins ISM11E5 345 |
| Kleur | Facultatief |
| Emissienormen | Euro5 |
| Merken | Dynapc |
|---|---|
| Model | CA25 |
| Oorsprong | China |
| Garantie | 3 jaar |
| Verpakking Details | Verpakking |