| Emmercapaciteit (m ³) | 1.05 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 21500 |
| Tonnage ((ton) | 22 |
| Motormodel | DOOSAN DL06 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 157/1900 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.5-1.18 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 21400 |
| Tonnage ((ton) | 22 |
| Motormodel | Doosan DB58TI |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 108/2000 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.39 ~ 1.49 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 22200 |
| Tonnage ((ton) | 22 |
| Motormodel | Doosan De08tis |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 110/1950 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.16 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 5190 |
| Tonnage ((ton) | 5 |
| Motormodel | Kubota V2403-E3 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 29.9/2250 |
| De capaciteit van de emmer | 0.8 m3 |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 110/1800 kW/rpm |
| Werkgewicht van de gehele machine | 21115 kg |
| maximale graafdiepte | 6550mm |
| Bucket graafkracht | 132 kN |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.8 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 19400 |
| Tonnage ((ton) | 20 |
| Motormodel | Isuzu aa-6bgit |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 109.6/2100 |
| Naam | Het gebruikte Graafwerktuig van KOMATSU |
|---|---|
| Model | Pc35mr-2 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 3915 |
| Zwenkende snelheid (t/min) | 9 |
| Reizende snelheid (km/h) | 2.8/4.6 |
| Naam | Het gebruikte Graafwerktuig van KOMATSU |
|---|---|
| Model | Pc220-8 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 23100 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1 |
| Boomlengte (mm) | 5700 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT320C |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 21115 |
| Boomlengte (mm) | 5680 |
| Stoklengte (mm) | 2900 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT320D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 20930 |
| Boomlengte (mm) | 5700 |
| Stoklengte (mm) | 2900 |