| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT320C |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 21115 |
| Boomlengte (mm) | 5680 |
| Stoklengte (mm) | 2900 |
| Merken | Geraas |
|---|---|
| Model | 320D |
| Motor | CAT 3066TA |
| Operatie Gewicht | 20 ton |
| Bucket | 1m3 |
| Model | KAT 320C |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Tonnage (ton) | 20 |
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Motor | Cat. 3066 |
| Merken | Gaterpil |
|---|---|
| Model | KAT 320C |
| Werktijd | 3 uur |
| Bucket | 1m3 |
| Loopsnelheid (hoog / laag) (Km / h) | 5.7 |
| Merken | Geraas |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Model | KAT 320C |
| Voorwaarde | Gebruikte graafmachine |
| Tonnage (ton) | 20 |
| Voorwaarde | Gebruikte Graver |
|---|---|
| Motormodel | Cat. 3066 |
| Oorsprong | Japan/VS |
| Gebruik | Gebruikte bouwmachines |
| Tonnage (ton) | 20 |
| Naam | Gebruikte CAT-graafmachine |
|---|---|
| Model | Caterpillar 320CL graafmachine |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| Werkgewicht | 20000 kg |
| De capaciteit van de emmer | 1.0cbm |
| Operatie Gewicht | 21 tonnage |
|---|---|
| Motor | CAT 3066 ATAAC |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 110/1800 |
| verplaatsing | 6.4L |
| koelweg | Water |
| Merken | Geraas |
|---|---|
| Model | 320C L |
| Oorsprong | Japan |
| Werktijd | 3123h |
| Operatie Gewicht | 21760kg |
| naam | Gebruikt Kattengraafwerktuig |
|---|---|
| model | Caterpillar E200B |
| jaar | 2012 |
| Maak | Caterpillar |
| Werkend Gewicht | 20000kg |