| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT320CL |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 21115 |
| Boomlengte (mm) | 5680 |
| Stoklengte (mm) | 2900 |
| De capaciteit van de emmer | 1m ³ |
|---|---|
| Motormodel | Caterpillar C6.4ACERT |
| Nominaal vermogen | 103/2000 kW/rpm |
| Werkgewicht van de gehele machine | 20930 kg |
| maximale graafdiepte | 6710 mm |
| Merken | Geraas |
|---|---|
| Model | 320C |
| Jaar | 2008 |
| Tijd | 2800 u |
| Gewicht | 21 t |
| Merken | CAT |
|---|---|
| Model | 325D |
| Oorsprong | Japan |
| Werkend gewicht (kg) | :29240 |
| Motormodel | Caterpillar CAT C7ACERT |
| Merken | Geraas |
|---|---|
| Model | 320D2 |
| Origineel Land | Japan |
| Motor | CAT 3066TA |
| Operatie Gewicht | 20 ton |
| Merken | Geraas |
|---|---|
| Model | 320C |
| Kleur | Nieuwe verf |
| Garantie | 3 jaar |
| Oorsprong | China |
| Merken | Geraas |
|---|---|
| Model | 320D |
| Werkend gewicht (kg) | 21450 |
| Loopsnelheid (hoog / laag) (Km / h) | 5.7 |
| Rotatiesnelheid (rpm) | 11.5 |
| Merken | Geraas |
|---|---|
| Model | 320B |
| Jaar | 2003 |
| Tijd | 5200 uur |
| Gewicht | 20 T |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | 320c |
| Origion | China |
| Garantie | 3 jaar |
| Toepassing | Hitachi/KOMATSU/Volvo |
| Merken | Geraas |
|---|---|
| Werkomstandigheden | Gebruikt |
| Kleur | Originele verf |
| Motor | motor met vol vermogen |
| Garantie | 3 jaar |