| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT320CL |
| Reizende snelheid (km/h) | 5.0 |
| Geschatte macht (kw/rpm) | 182 |
| Verplaatsing (l) | 8.8 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT320CL |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 21115 |
| Boomlengte (mm) | 5680 |
| Stoklengte (mm) | 2900 |
| Bucket | terughoewer |
|---|---|
| Doel | Het Graafwerktuig van GM |
| Motormodel | Caterpillar C6.4ACERT |
| De capaciteit van de emmer | 1m ³ |
| Werkgewicht van de gehele machine | 20930 kg |
| Geschatte Macht (kW) | 112 |
|---|---|
| Motormodel | KAT C7.1 |
| Tonnage (ton) | 20 |
| Model | KAT 320D |
| Oorsprong | Japan |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | 320BL |
| Voorwaarde | Gebruikt, goed in werking stellend voorwaarde |
| Motor | 3066T |
| Paardmacht | 134 |
| Brandnaam | Geraas |
|---|---|
| Model | KAT 320CL |
| Tonnage (ton) | 20 |
| emmer (m3) | 0.8 |
| Oorsprong | Japan |
| merk | Komatsu |
|---|---|
| certificaat | CE |
| Emmercapaciteit | 1M3 |
| Functie | 90% UC |
| Garantie | 36 maanden |
| De capaciteit van de emmer | 0.8 m3 |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 110/1800 kW/rpm |
| Werkgewicht van de gehele machine | 21115 kg |
| maximale graafdiepte | 6550mm |
| Bucket graafkracht | 132 kN |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | 320CL |
| Verrichtingsgewicht | 21 ton |
| emmer | 1M3 |
| Garantie | 3 jaar |
| merk | kat |
|---|---|
| model | 320c |
| cilinders | 6 cilinders |
| Origion | Japan |
| Voorwaarde | Geen Om het even welke Schade |