| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 18824.1 |
|---|---|
| Emmercapaciteit (m ³) | 0,8 |
| Boomlengte (mm) | 5680 |
| Stoklengte (mm) | 2910 |
| plaats van oorsprong | Japan |
| Lengte | 5550mm |
|---|---|
| Hoogte | 2550mm |
| Maximum scherpe hoogte | 5945mm |
| Motor | Komatsu |
| Maximum ladingshoogte | 4230mm |
| Oorsprong | Japan |
|---|---|
| Merken | Komatsu |
| Model | Pc220-6 |
| Operatie Gewicht | 22180 kg |
| Bucket | 1m3 |
| Motor | VOLVO |
|---|---|
| Jaar | 2011 |
| Operatie Gewicht | 44.5 ton |
| Bucket | 2.1M3 |
| Arbeidstijd | 19.00 uur |
| merk | Komatsu |
|---|---|
| model | D85 |
| Bewegend Type | Kruippakjebulldozer |
| jaar | 2008 |
| Garantie | Een jaar |
| Plaats van herkomst | VERENIGDE STATEN |
|---|---|
| Merknaam | CATERPILLAR |
| Modelnummer | 320BL |
| Merken | Hitachi |
|---|---|
| Model | Ex200-1 |
| met een gewicht van niet meer dan 50 kg | 6 cilinders |
| Kenmerken | Geen schade. |
| Garantie | 3 jaar |