| Motormodel | Caterpillar 3176CDITAATAACVHP |
|---|---|
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 138/2000 |
| brandstoftank ((L) | 397 |
| De lengte van het blad x hoogte (mm) | 3658*610 |
| Hoogte van het opheffen van het blad (mm) | 1480 |
| Motormodel | Caterpillar 3176CDITAATAACVHP |
|---|---|
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 138/2000 |
| brandstoftank ((L) | 397 |
| De lengte van het blad x hoogte (mm) | 3658*610 |
| Hoogte van het opheffen van het blad (mm) | 1480 |
| merk | kat |
|---|---|
| model | 140H |
| Maximum Macht | 185hp |
| Banden | 17.5x25 |
| Brandstofcapaciteit | 397L |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | 140H |
| Voorwaarde | Tweedehands |
| Working Time | 1200H |
| Functies | Cabine met Hitte en a/c |
| Merk | KAT |
|---|---|
| Model | 140H |
| werkuren | 2800h |
| Banden | 17.5x25 |
| Eigenschap | wihout olielekkage |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | 140H |
| jaar | 2014 |
| kleur | Het nieuwe schilderen |
| Blad (lengte x hoogte) | 3680 x 610 mm |
| merk | kat |
|---|---|
| model | 140H |
| Schulpzaag | achterschulpzaag/meer scarrifier |
| Garantie | 36 maanden |
| Verpakking Details | 40HC container |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | 140H |
| Voorwaarde | Tweedehands |
| Working Time | 1200H |
| Functies | Cabine met Hitte en a/c |
| merk | kat |
|---|---|
| model | 140H |
| Plaats van herkomst | China (vasteland) |
| Gewicht | 15,930kg |
| Afmeting (L*W*H) | 8854x2630x3360 mm |
| merk | kat |
|---|---|
| model | 140H |
| banden | 14.00×24 |
| Uren | 4.300 h |
| Plaats van herkomst | China |