| merk | Komatsu |
|---|---|
| model | Wa320-5 |
| Motorsnelheid | 2,000 t/min |
| Elektrosysteem | 24 V |
| Verpakking Details | Naakt |
| Merken | Komatsu |
|---|---|
| Model | WA320-5 |
| Motorsnelheid | 2.000 rpm |
| Elektrisch systeem | 24 V |
| Verpakking Details | Naakt |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | 950E |
| Brutomacht | 159,6 PK 119 kW |
| Verplaatsing | 427.2 Cu in 7 L |
| Plaats van herkomst | Japan |
| merk | Komatsu |
|---|---|
| model | Zwa380-3 |
| Brutomacht | 187,7 PK 140 kW |
| Verplaatsing | 7,2 L |
| Verpakking Details | Naakt |
| Naam | Gebruikte Shantui-Bulldozers |
|---|---|
| Model | SD22 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 23400 |
| Netto macht (kW/rpm) | 162 |
| De capaciteit van het bulldozerblad (m3) | 6.4 |