| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | 140H |
| Verrichtingsgewicht | Totale 14677kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Service | vrije nieuwe verf |
| merk | kat |
|---|---|
| model | 140g |
| Oorsprong | Japan |
| Maximum Macht | 150 HP |
| Bladbasis | 9,4 voet in 2870 mm |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | KAT 330BL |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 32420 |
| Boomlengte (mm) | 6500 |
| Stoklengte (mm) | 3900 |
| Naam | Gebruikte VÖGELE-Asfaltbetonmolen |
|---|---|
| Model | SUPER 1800 |
| Gastheergewicht (kg) | 20100 |
| Fundamentele het Bedekken Breedte (mm) | 10000 |
| Het bedekken breedte (m) | meer dan 9 meters |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | KAT 330BL |
| Geschatte macht (kw/rpm) | 165.5/1800 |
| Brandstoftank (l) | 560 |
| Verplaatsing (l) | 10.5 |
| Naam | Gebruikte Caterpillar-Bulldozers |
|---|---|
| Model | D6G2 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 16320 |
| Netto macht (kW/rpm) | 119 |
| De capaciteit van het bulldozerblad (m3) | 3.27 |
| Naam | Gebruikte Caterpillar-Bulldozers |
|---|---|
| Model | D5K |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 9408 |
| Netto macht (kW/rpm) | 71.6 |
| De capaciteit van het bulldozerblad (m3) | 2.09 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT325D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 29240 |
| Boomlengte (mm) | 6150 |
| Stoklengte (mm) | 3750 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT320BL |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 19400 |
| Boomlengte (mm) | 5680 |
| Stoklengte (mm) | 2900 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | KAT 330BL |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 32420 |
| Boomlengte (mm) | 6500 |
| Stoklengte (mm) | 3900 |