| Naam | Gebruikte SDLG-Wielladers |
|---|---|
| Model | LG956L |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 17000~17250 Kg |
| Geschatte lading (ton) | Meer dan 6 ton |
| Geschatte ladingscapaciteit (kg) | 5000 |
| Naam | Gebruikte Caterpillar-Bulldozers |
|---|---|
| Model | D8R |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 37771 |
| Netto macht (kW/rpm) | 228 |
| Stroom | 228 |
| Naam | Gebruikte Caterpillar-Bulldozers |
|---|---|
| Model | D7G2 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 20580 |
| Netto macht (kW/rpm) | 150 |
| De capaciteit van het bulldozerblad (m3) | 4.2 |
| Naam | Gebruikte Caterpillar-Bulldozers |
|---|---|
| Model | D7G2 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 20580 |
| Netto macht (kW/rpm) | 150 |
| De capaciteit van het bulldozerblad (m3) | 4.2 |
| Naam | Gebruikte het Wielladers van KOMATSU |
|---|---|
| Model | Wa470-3 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 21640 |
| Geschatte lading (ton) | Meer dan 6 ton |
| Geschatte ladingscapaciteit (kg) | 7000 |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | D10R |
| UC | 90% U/C |
| Voorwaarde | Tweedehands |
| Plaats van herkomst | VERENIGDE STATEN |
| Merken | Geraas |
|---|---|
| Model | 320D |
| Motor | CAT 3066TA |
| Operatie Gewicht | 20 ton |
| Bucket | 1m3 |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | D5H |
| Motor | ORIGINELE MOTOR |
| pomp | Originele pomp |
| Plaats van herkomst | VERENIGDE STATEN |
| merk | SEM |
|---|---|
| model | SEM 952 |
| Het dumpen Hoogte | 3150mm |
| Het dumpen bereik | 1220mm |
| Geschatte emmercapaciteit | 3.0m3 |
| Merk en model | Caterpillar 306D |
|---|---|
| De capaciteit van de emmer | 0.3m3 |
| Werkgewicht | 5800kg |
| Oorsprong | VS |
| nominale snelheid | 5.5 km/u |