| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | D5H |
| Motor | ORIGINELE MOTOR |
| pomp | Originele pomp |
| Plaats van herkomst | VERENIGDE STATEN |
| merk | SEM |
|---|---|
| model | SEM 952 |
| Het dumpen Hoogte | 3150mm |
| Het dumpen bereik | 1220mm |
| Geschatte emmercapaciteit | 3.0m3 |
| De capaciteit van de emmer | 1m ³ |
|---|---|
| Motormodel | Caterpillar C6.4ACERT |
| Nominaal vermogen | 103/2000 kW/rpm |
| Werkgewicht van de gehele machine | 20930 kg |
| maximale graafdiepte | 6710 mm |
| Naam | Gebruikte SDLG-Wielladers |
|---|---|
| Model | LG956L |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 17000~17250 Kg |
| Geschatte lading (ton) | Meer dan 6 ton |
| Geschatte ladingscapaciteit (kg) | 5000 |
| Naam | Gebruikte Caterpillar-Bulldozers |
|---|---|
| Model | D6G2 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 16320 |
| Netto macht (kW/rpm) | 119 |
| De capaciteit van het bulldozerblad (m3) | 3.27 |
| Naam | Gebruikte Caterpillar-Bulldozers |
|---|---|
| Model | D6G |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 16320 |
| Netto macht (kW/rpm) | 119 |
| De capaciteit van het bulldozerblad (m3) | 3.27 |
| Naam | Gebruikte VÖGELE-Asfaltbetonmolen |
|---|---|
| Model | SUPER 1800 |
| Gastheergewicht (kg) | 20100 |
| Fundamentele het Bedekken Breedte (mm) | 10000 |
| Het bedekken breedte (m) | meer dan 9 meters |
| Naam | Gebruikte Caterpillar-Bulldozers |
|---|---|
| Model | D7G |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 20580 |
| Netto macht (kW/rpm) | 150 |
| De capaciteit van het bulldozerblad (m3) | 4.2 |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | 950E |
| Brutomacht | 159,6 PK 119 kW |
| Verplaatsing | 427.2 Cu in 7 L |
| Plaats van herkomst | Japan |
| Type | ZX120 |
|---|---|
| Werkend gewicht | 12200kg |
| Motor | Isuzu 4BG1,66.7KW |
| Maximum het Graven Diepte | 5570mm |
| Maximum het graven hoogte | 8570mm |