| merk | Komatsu |
|---|---|
| model | Wa320-5 |
| Motorsnelheid | 2,000 t/min |
| Elektrosysteem | 24 V |
| Verpakking Details | Naakt |
| Bucket | terughoewer |
|---|---|
| Doel | Het Graafwerktuig van GM |
| Motormodel | Caterpillar C6.4ACERT |
| De capaciteit van de emmer | 1m ³ |
| Werkgewicht van de gehele machine | 20930 kg |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | KAT 330BL |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 32420 |
| Boomlengte (mm) | 6500 |
| Stoklengte (mm) | 3900 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | KAT 330BL |
| Geschatte macht (kw/rpm) | 165.5/1800 |
| Brandstoftank (l) | 560 |
| Verplaatsing (l) | 10.5 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT325D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 29240 |
| Boomlengte (mm) | 6150 |
| Stoklengte (mm) | 3750 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT320BL |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 19400 |
| Boomlengte (mm) | 5680 |
| Stoklengte (mm) | 2900 |
| Naam | Gebruikte Caterpillar-Bulldozers |
|---|---|
| Model | D8R |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 37771 |
| Netto macht (kW/rpm) | 228 |
| Macht | 228 |
| Naam | Gebruikte Caterpillar-Wielladers |
|---|---|
| Model | 950G |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 18676 |
| Geschatte lading (ton) | 5-6 ton |
| Geschatte ladingscapaciteit (kg) | 5000 |
| Naam | Gebruikte Caterpillar-Bulldozers |
|---|---|
| Model | D8R |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 37771 |
| Netto macht (kW/rpm) | 228 |
| Stroom | 228 |
| merk | Komatsu |
|---|---|
| model | Zwa380-3 |
| Brutomacht | 187,7 PK 140 kW |
| Verplaatsing | 7,2 L |
| Verpakking Details | Naakt |