| Naam | Gebruikte Caterpillar-Bulldozers |
|---|---|
| Model | D6R |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 18669 |
| Netto macht (kW/rpm) | 130 |
| De capaciteit van het bulldozerblad (m3) | 5.61 |
| Naam | Gebruikte Caterpillar-Bulldozers |
|---|---|
| Model | D5K |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 9408 |
| Netto macht (kW/rpm) | 71.6 |
| De capaciteit van het bulldozerblad (m3) | 2.09 |
| Naam | Gebruikte Caterpillar-Wielladers |
|---|---|
| Model | 950G |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 18676 |
| Geschatte lading (ton) | 5-6 ton |
| Geschatte ladingscapaciteit (kg) | 5000 |
| Naam | Gebruikte Caterpillar-Bulldozers |
|---|---|
| Model | D8R |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 37771 |
| Netto macht (kW/rpm) | 228 |
| Stroom | 228 |
| Naam | Gebruikte Caterpillar-Bulldozers |
|---|---|
| Model | D7G2 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 20580 |
| Netto macht (kW/rpm) | 150 |
| De capaciteit van het bulldozerblad (m3) | 4.2 |
| Naam | Gebruikte Caterpillar-Bulldozers |
|---|---|
| Model | D7G2 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 20580 |
| Netto macht (kW/rpm) | 150 |
| De capaciteit van het bulldozerblad (m3) | 4.2 |
| merk | Komatsu |
|---|---|
| model | Zwa380-3 |
| Brutomacht | 187,7 PK 140 kW |
| Verplaatsing | 7,2 L |
| Verpakking Details | Naakt |
| merk | Komatsu |
|---|---|
| model | d155a-3 bulldozer |
| Voorwaarde | Tweedehands |
| Origion | VERENIGDE STATEN |
| Plaats van herkomst | VERENIGDE STATEN |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | D10R |
| UC | 90% U/C |
| Voorwaarde | Tweedehands |
| Plaats van herkomst | VERENIGDE STATEN |
| Bucket | terughoewer |
|---|---|
| Doel | Het Graafwerktuig van GM |
| Motormodel | Caterpillar C6.4ACERT |
| De capaciteit van de emmer | 1m ³ |
| Werkgewicht van de gehele machine | 20930 kg |