| Oorsprong | Japan |
|---|---|
| Machinegewicht (kg) | 12030 |
| Huidige locatie | Shanghai, China |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.5 |
| Tonnage ((ton) | 12 |
| Model | Pc220-8 |
|---|---|
| Jaar | 2022 |
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Merken | Komatsu |
| Tonnage ((ton) | 22 |
| Model | Pc220-8 |
|---|---|
| Brandnaam | Komatsu |
| Motormodel | KOMATSU SAA6d107e-1 |
| Tonnage ((ton) | 22 |
| Oorsprong | Japan |
| Naam | Tweedehands graafmachines |
|---|---|
| Model | KATO HD450 |
| Jaar | 2010 |
| Capaciteit | 0.5cbm |
| werktijden | 3000h |
| Machine het werk gewicht | 31200kg |
|---|---|
| De capaciteit van de emmer | 1.4m3 |
| Boomlengte | 3185mm |
| Motormodel | Komatsu SAA6D114E |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 180/1900 |
| Tonnage ((ton) | 22 |
|---|---|
| Brandnaam | Komatsu |
| Model | Pc220-8 |
| Motormodel | KOMATSU SAA6d107e-1 |
| Oorsprong | Japan |
| Naam | Tweedehands graafmachines |
|---|---|
| Model | Hyundai 215 lc-9 graafmachines |
| Jaar | 2009 |
| Maximale graafhoogte | 9600 mm |
| Maximale graafdiepte | 6670mm |
| Brandnaam | Komatsu |
|---|---|
| Tonnage ((ton) | 3 |
| Grootte | Mini-graafmachine |
| Motormodel | KOMATSU 3D88e-5 |
| Machinegebruikingsgewicht (kg) | 3915 |
| Maak | Komatsu |
|---|---|
| model | Pc220-7 |
| Gewicht | 22T |
| jaar | 2009 |
| Garantie | 3 jaar |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | 320c |
| Origion | China |
| Garantie | 3 jaar |
| Toepassing | Hitachi/KOMATSU/Volvo |