| Emmercapaciteit (m ³) | 1 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 22550 |
| Tonnage ((ton) | 22 |
| Motormodel | DieselMax448 |
| Merken | JCB |
| Motormodel | Hino J05e |
|---|---|
| Tonnage ((ton) | 20 |
| Model | SK200-8 |
| Brandnaam | Kobelco |
| Oorsprong | Japan |
| Model | Pc220-8 |
|---|---|
| Jaar | 2022 |
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Merken | Komatsu |
| Tonnage ((ton) | 22 |
| Werkgewicht van de gehele machine | 20930 kg |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 103/2000 kW/rpm |
| De capaciteit van de emmer | 1m ³ |
| maximale graafdiepte | 6710 mm |
| Bucket graafkracht | 104.1 kN |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1.5 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 33701.9 |
| Tonnage ((ton) | 30 ton |
| Motormodel | Caterpillar 3306TA |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 165.5/1800 |
| De capaciteit van de emmer | 0.8 m3 |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 110/1800 kW/rpm |
| Werkgewicht van de gehele machine | 21115 kg |
| maximale graafdiepte | 6550mm |
| Bucket graafkracht | 132 kN |
| De capaciteit van de emmer | 1m ³ |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 103/2000 kW/rpm |
| Werkgewicht van de gehele machine | 20930 kg |
| maximale graafdiepte | 6710 mm |
| Bucket graafkracht | 104.1 kN |
| De capaciteit van de emmer | 1.1m3 |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 125.3/2000 kW/rpm |
| Werkgewicht van de gehele machine | 25900 kg |
| maximale graafdiepte | 7090 mm |
| Motormodel | Caterpillar 3116TA |
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 30200 |
|---|---|
| Model | Cummins C8.3-C |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1.5 |
| Tonnage | 30 |
| Motormodel | Hyundai |
| Hydraulische pompmerk | Oorspronkelijk |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Operatie Gewicht | 12600 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Huidige locatie | Shanghai, China |