| Emmercapaciteit (m ³) | 0.52 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 12920 |
| Tonnage ((ton) | 12 |
| Motormodel | Caterpillar C4.2ACERT |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 72/2200 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0,22 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 5795 |
| Tonnage ((ton) | 6 |
| Motormodel | Caterpillar C2.6 DLturbo |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 41.5 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1.8-3.11 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 46285 |
| Tonnage ((ton) | 49 |
| Motormodel | Caterpillar C13 ACERT |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 283 |
| Trackschoenbreedte ((mm) | 600 |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Gemaakt Japan |
| Koeling | Water |
| Machinegewicht (kg) | 19400 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.92 |
| De capaciteit van de emmer | 1.1m3 |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 125.3/2000 kW/rpm |
| Werkgewicht van de gehele machine | 25900 kg |
| maximale graafdiepte | 7090 mm |
| Motormodel | Caterpillar 3116TA |
| Trackschoenbreedte ((mm) | 600 |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Gemaakt Japan |
| Koeling | Water |
| Machinegewicht (kg) | 19400 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.92 |
| Machine het werk gewicht | 6300kg |
|---|---|
| Emmercapaciteit | 0.28m3 |
| boomlengte | 3710mm |
| land van oorsprong | Japan |
| TONNAGE | 6 ton |
| Model | Pc220-8 |
|---|---|
| Brandnaam | Komatsu |
| Motormodel | KOMATSU SAA6d107e-1 |
| Tonnage ((ton) | 22 |
| Oorsprong | Japan |
| Model | SK200-8 |
|---|---|
| Merken | Kobelco |
| Motormodel | Hino J05e |
| Tonnage ((ton) | 20 |
| Oorsprong | Japan |
| Tonnage ((ton) | 20 |
|---|---|
| Grootte | Middelgrote |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.8 |
| Verzendformulier | Hydraulische Transmissie |
| Bucket | terughoewer |