| Hydraulische pompmerk | Oorspronkelijk |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| werkingsgewicht | 12600 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Huidige locatie | Shanghai, China |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0,53 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 12600 |
| Tonnage ((ton) | 13 |
| Motormodel | KOMATSU SAA4d95le-3 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 66/2200 |
| Hydraulische pompmerk | Oorspronkelijk |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Operatie Gewicht | 12600 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Huidige locatie | Shanghai, China |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0,53 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 12600 |
| Tonnage ((ton) | 13 |
| Motormodel | KOMATSU SAA4d95le-3 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 66/2200 |
| Naam | Het gebruikte Graafwerktuig van KOMATSU |
|---|---|
| model | Pc130-7 |
| Working weight of the whole machine (kg) | 12600 |
| Zwenkende snelheid (t/min) | 11 |
| Klasseerbaarheid (%) | 70/30° |
| Naam | Het gebruikte Graafwerktuig van KOMATSU |
|---|---|
| Model | Pc130-7 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 12600 |
| Zwenkende snelheid (t/min) | 11 |
| Klasseerbaarheid (%) | 70/30° |
| Naam | Gebruikte het Wielladers van KOMATSU |
|---|---|
| Model | Wa320-5 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 13995 |
| Geschatte lading (ton) | 3-5 ton |
| Geschatte ladingscapaciteit (kg) | 4000 |
| Merken | Komatsu |
|---|---|
| Model | WA320-5 |
| Motorsnelheid | 2.000 rpm |
| Elektrisch systeem | 24 V |
| Verpakking Details | Naakt |
| Merk en model | Caterpillar 325D graafmachine |
|---|---|
| Jaar | 2011 |
| Werkgewicht | 26000 |
| Oorsprong | VS |
| De capaciteit van de emmer | 1.6 |
| Merk en model | Caterpillar 306D |
|---|---|
| De capaciteit van de emmer | 0.3m3 |
| Werkgewicht | 5800kg |
| Oorsprong | VS |
| nominale snelheid | 5.5 km/u |