| Bucket | terughoewer |
|---|---|
| Doel | Het Graafwerktuig van GM |
| Motormodel | Caterpillar C6.4ACERT |
| De capaciteit van de emmer | 1m ³ |
| Werkgewicht van de gehele machine | 20930 kg |
| merk | Komatsu |
|---|---|
| model | d155a-3 bulldozer |
| Voorwaarde | Tweedehands |
| Origion | VERENIGDE STATEN |
| Plaats van herkomst | VERENIGDE STATEN |
| merk | Komatsu |
|---|---|
| model | Zwa380-3 |
| Brutomacht | 187,7 PK 140 kW |
| Verplaatsing | 7,2 L |
| Verpakking Details | Naakt |
| merk | Komatsu |
|---|---|
| model | Wa320-5 |
| Motorsnelheid | 2,000 t/min |
| Elektrosysteem | 24 V |
| Verpakking Details | Naakt |
| merk | Dynapc |
|---|---|
| model | CA30D |
| Motor | Deutzdiesel 6F912 |
| aandrijving | Dubbele Aandrijvingsmotor |
| trilling | 2 niveautrilling |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | 950E |
| Brutomacht | 159,6 PK 119 kW |
| Verplaatsing | 427.2 Cu in 7 L |
| Plaats van herkomst | Japan |
| De capaciteit van de emmer | 1m ³ |
|---|---|
| Motormodel | Caterpillar C6.4ACERT |
| Nominaal vermogen | 103/2000 kW/rpm |
| Werkgewicht van de gehele machine | 20930 kg |
| maximale graafdiepte | 6710 mm |
| Naam | Gebruikte Caterpillar-Wielladers |
|---|---|
| Model | 950G |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 18676 |
| Geschatte lading (ton) | 5-6 ton |
| Geschatte ladingscapaciteit (kg) | 5000 |