| Type | ZX120 |
|---|---|
| Werkend gewicht | 12200kg |
| Motor | Isuzu 4BG1,66.7KW |
| Maximum het Graven Diepte | 5570mm |
| Maximum het graven hoogte | 8570mm |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | D10R |
| UC | 90% U/C |
| Voorwaarde | Tweedehands |
| Plaats van herkomst | VERENIGDE STATEN |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | D5H |
| Motor | ORIGINELE MOTOR |
| pomp | Originele pomp |
| Plaats van herkomst | VERENIGDE STATEN |
| Naam | Gebruikte Caterpillar-Bulldozers |
|---|---|
| Model | D8R |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 37771 |
| Netto macht (kW/rpm) | 228 |
| Macht | 228 |
| Merk en model | Caterpillar 306D |
|---|---|
| De capaciteit van de emmer | 0.3m3 |
| Werkgewicht | 5800kg |
| Oorsprong | VS |
| nominale snelheid | 5.5 km/u |
| Naam | Gebruikte Caterpillar-Bulldozers |
|---|---|
| Model | D8R |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 37771 |
| Netto macht (kW/rpm) | 228 |
| Stroom | 228 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | KAT 330BL |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 32420 |
| Boomlengte (mm) | 6500 |
| Stoklengte (mm) | 3900 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | KAT 330BL |
| Geschatte macht (kw/rpm) | 165.5/1800 |
| Brandstoftank (l) | 560 |
| Verplaatsing (l) | 10.5 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT325D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 29240 |
| Boomlengte (mm) | 6150 |
| Stoklengte (mm) | 3750 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT320BL |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 19400 |
| Boomlengte (mm) | 5680 |
| Stoklengte (mm) | 2900 |