| Producten | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Merken | Geraas |
| Oorsprong | Gemaakt Japan |
| Model | CAT 320GC |
| Motormodel | C4.4 Acert |
| Producten | Gaterpillar-graafmachine |
|---|---|
| Merken | Geraas |
| Model | KAT 320D |
| Oorsprong | Japan |
| Voorwaarde | Gebruikte graafmachine |
| naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT320D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 20930 |
| Boomlengte (mm) | 5700 |
| Stoklengte (mm) | 2900 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT320BL |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 19400 |
| Boomlengte (mm) | 5680 |
| Stoklengte (mm) | 2900 |
| Geschatte Macht (kW) | 112 |
|---|---|
| Motormodel | KAT C7.1 |
| Tonnage (ton) | 20 |
| Model | KAT 320D |
| Oorsprong | Japan |
| Naam | Gebruikte Caterpillar 329D graafmachine |
|---|---|
| Model | Cat 329d Graafmachine |
| Type | Gebruikt |
| Maximale graafhoogte | 3215 mm |
| Maximale graafdiepte | 3105 mm |
| Naam | Gebruikte CAT-graafmachine |
|---|---|
| Model | 330bl Caterpillar graafmachine |
| Voorwaarde | Tweedehands |
| Maximale graafhoogte | 10770mm |
| Maximale graafdiepte | 8080 mm |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT320D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 20930 |
| Boomlengte (mm) | 5700 |
| Stoklengte (mm) | 2900 |
| naam | Gebruikt Wielgraafwerktuig |
|---|---|
| model | Kat 320bl |
| Breedte aan buiten Sporen | 11 voet in 3340 mm |
| HOOGTE TOT BOVENKANT VAN CABINE | 10,3 voet in 3150 mm |
| grondontruiming | 1,7 voet in 510 mm |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT315D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 17900 |
| Geschatte macht (kw/rpm) | 108(101)/2000 |
| Totale verplaatsing (l) | 4.4 |