| Producten | Gaterpillar-graafmachine |
|---|---|
| Merken | Geraas |
| Oorsprong | Japan |
| Model | Cat 320DL |
| Motormodel | CAT C6.4ACERT |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT336D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 34600 |
| Boomlengte (mm) | 6500 |
| Stoklengte (mm) | 8980 |
| Naam | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Model | CAT336D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 34600 |
| Boomlengte (mm) | 6500 |
| Stoklengte (mm) | 8980 |
| Producten | Gaterpillar-graafmachine |
|---|---|
| Merken | CAT |
| Oorsprong | Gemaakt Japan |
| Model | KAT 320D2 |
| Motormodel | KAT C7.1 |
| Naam | gebruikte katten mini graafmachine |
|---|---|
| Model | Caterpillar 330C graafmachine |
| Kenmerken | Hoge snelheid |
| Maximale graafhoogte | 5780mm |
| Maximale graafdiepte | 6620 mm |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | KAT 330BL |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 32420 |
| Boomlengte (mm) | 6500 |
| Stoklengte (mm) | 3900 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT325D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 29240 |
| Boomlengte (mm) | 6150 |
| Stoklengte (mm) | 3750 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | KAT 330D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 33750 |
| Boomlengte (mm) | 6500 |
| Stoklengte (mm) | 3200 |
| Naam | Gebruikte Caterpillar-Bulldozers |
|---|---|
| Model | D5K |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 9408 |
| Netto macht (kW/rpm) | 71.6 |
| De capaciteit van het bulldozerblad (m3) | 2.09 |
| Model | Cat 308E2 |
|---|---|
| Tonnage ((ton) | 8 |
| Brandnaam | Geraas |
| Motormodel | cat C3.3 |
| Oorsprong | Japan |