| Trackschoenbreedte ((mm) | 600 |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Gemaakt Japan |
| Koeling | Water |
| Machinegewicht (kg) | 19400 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.92 |
| Trackschoenbreedte ((mm) | 600 |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Gemaakt Japan |
| Koeling | Water |
| Machinegewicht (kg) | 19400 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.92 |
| Werkgewicht van de gehele machine | 20930 kg |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 103/2000 kW/rpm |
| De capaciteit van de emmer | 1m ³ |
| maximale graafdiepte | 6710 mm |
| Bucket graafkracht | 104.1 kN |
| Naam | Gebruikt Wielgraafwerktuig |
|---|---|
| Model | 320B |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 19400 |
| Tonnage (ton) | 20 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0,92 |
| Voorwaarde | Tweedehands |
|---|---|
| Bewegend Type | Kruippakje |
| Maak | Komatsu |
| jaar | 2016 |
| Werkend Gewicht | tonnage 20 |
| Naam | Het gebruikte Graafwerktuig van KOMATSU |
|---|---|
| Model | Pc200-7 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 20253 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0,8 |
| Het lopen Snelheid (km/h) | 12.4 |
| Maak | Komatsu |
|---|---|
| Model | Pc220-8 |
| Gewicht | 22t |
| Jaar | 2018 |
| Garantie | 3 jaar |
| Emmercapaciteit (m ³) | 2.1 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 45125 |
| Tonnage ((ton) | 45 |
| Motormodel | KOMATSU SAA6d125e-5 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 257/1900 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 23100 |
| Tonnage ((ton) | 22 |
| Motormodel | Komatsu SAA6D107E-1 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 110/2000 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1.9 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 42100 |
| Tonnage ((ton) | 40 |
| Motormodel | Komatsu SAA6D1125E-5 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 257/1900 |