| Merken | Komatsu |
|---|---|
| Model | PC200-6 |
| Jaar | 2000 |
| Tijd | 5185 uur |
| Gewicht | 20.3 ton |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.8 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 20253 |
| Tonnage ((ton) | 20 |
| Motormodel | KOMATSU SAA6d102e-2 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 107 |
| Merken | Komatsu |
|---|---|
| Model | PC200-6 |
| Motortype E | Komatsu Komatsu S6D102 |
| Werkend gewicht (kg) | 19180 |
| Boomlengte (mm) | 5700 |
| Merken | Kobelco |
|---|---|
| Model | SK200-8 |
| Motor | Hino J05E Tier III |
| Operatie Gewicht | 20 ton |
| Bucket | 0.9m3 |
| Merken | Komatsu |
|---|---|
| Model | PC200-6 |
| Jaar | 2004 |
| Gewicht | 20 T |
| Kleur | Originele verf |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.8 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 20600 |
| Tonnage ((ton) | 20 |
| Motormodel | Hino J05e |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 114/2000 |
| Naam | Gebruikt Hitachi-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | Ex200-5 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 18824.1 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0,8 |
| Tonnage (ton) | 20 |
| Trackschoenbreedte ((mm) | 600 |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Gemaakt Japan |
| Koeling | Water |
| Machinegewicht (kg) | 19400 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.92 |
| De capaciteit van de emmer | 0.8 m3 |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 110/1800 kW/rpm |
| Werkgewicht van de gehele machine | 21115 kg |
| maximale graafdiepte | 6550mm |
| Bucket graafkracht | 132 kN |
| De capaciteit van de emmer | 1m ³ |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 103/2000 kW/rpm |
| Werkgewicht van de gehele machine | 20930 kg |
| maximale graafdiepte | 6710 mm |
| Bucket graafkracht | 104.1 kN |