| Nominale lading (ton) | 5-6 |
|---|---|
| Geschatte ladingscapaciteit (kg) | 6000 |
| Werkend gewicht van de gehele machine (kg) | 19800 |
| Maximale loshoogte (mm) | 3270 |
| Het leegmaken afstand (mm) | 1070 |
| Merken | Shacman. |
|---|---|
| Model | WP10.340E22+aftakas |
| Bruto voertuiggewicht | ≤ 50 ton |
| Kleur | Facultatief |
| Achterwiel | 3775+1400 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 2.5 ¢4.5 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 17000 ¢17250 |
| Nominale laadcapaciteit (ton) | Meer dan 6 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 162 |
| Geschatte ladingscapaciteit (kg) | 5000 |
| Merken | Shacman. |
|---|---|
| Model | WP10.340E22+aftakas |
| Bruto voertuiggewicht | ≤ 50 ton |
| Kleur | Facultatief |
| Achterwiel | 3775+1400 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.93 ~ 1.0 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 22000 |
| Tonnage ((ton) | 22 |
| Motormodel | De08tis |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 110 / 1950 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 3750/3770 |
| Merken | BOBCAT |
| Model | S300 |
| Beladingskapaciteit (ton) | boven 1 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | KAT 330BL |
| Geschatte macht (kw/rpm) | 165.5/1800 |
| Brandstoftank (l) | 560 |
| Verplaatsing (l) | 10.5 |
| Naam | Caterpillar 320CL graafmachine |
|---|---|
| Model | 320 cl kattengraver |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| Werkgewicht | 20000 kg |
| De capaciteit van de emmer | 1.0cbm |
| Naam | Gebruikte CAT-graafmachine |
|---|---|
| Model | Caterpillar 320CL graafmachine |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| Werkgewicht | 20000 kg |
| De capaciteit van de emmer | 1.0cbm |
| naam | Gebruikt Kattengraafwerktuig |
|---|---|
| model | Caterpillar E200B |
| jaar | 2012 |
| Maak | Caterpillar |
| Werkend Gewicht | 20000kg |