| Emmercapaciteit (m ³) | 0.16 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 5190 |
| Tonnage ((ton) | 5 |
| Motormodel | Kubota V2403-E3 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 29.9/2250 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 2.9-3.6 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 18676 |
| Geschatte ladingscapaciteit (kg) | 5000 |
| Nominale laadcapaciteit (ton) | 5-6 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 168 |
| Motormodel | yuchai 4105 |
|---|---|
| Roterend vermogen | 85 kW |
| Koeltype | Waterkoeling |
| Max.Lifting Capaciteit | 3000 kg |
| Capaciteit bij maximale boomverlenging | 500 kg |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | KAT 330BL |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 32420 |
| Boomlengte (mm) | 6500 |
| Stoklengte (mm) | 3900 |
| Naam | Gebruikt Doosan-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | DX60 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 5700 |
| Boomlengte (mm) | 3000 |
| Stoklengte (mm) | 1600 |
| Naam | Gebruikt Hitachi-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | ZX60 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 5850 |
| Boomlengte (mm) | 3.49 |
| Stoklengte (mm) | 1.6 |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | 320BL |
| Voorwaarde | Gebruikt, goed in werking stellend voorwaarde |
| Motor | 3066T |
| Paardmacht | 134 |
| Merken | Dynapc |
|---|---|
| Model | CA25 |
| Oorsprong | China |
| Garantie | 3 jaar |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Jaar | 2000 |
|---|---|
| Motormodel | Isuzu ISUZU a-6BG1T |
| Nominaal vermogen (Kw/rpm) | 98.4/1950 |
| Verplaatsing (L) | 6.5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| merk | Hitachi |
|---|---|
| model | Ex200-3 |
| Bewegend Type | kruippakjegraafwerktuig |
| Emmercapaciteit | 0.8m3 |
| Werkend Gewicht (kg) | 18824.1 |