| Naam | Gebruikt Wielgraafwerktuig |
|---|---|
| Model | 320B |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 19400 |
| Tonnage (ton) | 20 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0,92 |
| Brandnaam | Geraas |
|---|---|
| Model | KAT 320CL |
| Tonnage (ton) | 20 |
| emmer (m3) | 0.8 |
| Oorsprong | Japan |
| Werkgewicht van de gehele machine | 20930 kg |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 103/2000 kW/rpm |
| De capaciteit van de emmer | 1m ³ |
| maximale graafdiepte | 6710 mm |
| Bucket graafkracht | 104.1 kN |
| Producten | Gaterpillar-graafmachine |
|---|---|
| Merken | Geraas |
| Model | KAT 320D |
| Oorsprong | Japan |
| Voorwaarde | Gebruikte graafmachine |
| Producten | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Merken | Geraas |
| Oorsprong | Gemaakt Japan |
| Model | CAT 320GC |
| Motormodel | C4.4 Acert |
| Merken | Geraas |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Model | KAT 320C |
| Voorwaarde | Gebruikte graafmachine |
| Tonnage (ton) | 20 |
| Model | SK200-8 |
|---|---|
| Merken | Kobelco |
| Motormodel | Hino J05e |
| Tonnage ((ton) | 20 |
| Oorsprong | Japan |
| Machinegewicht (kg) | 20400 |
|---|---|
| Tonnage (ton) | 20 |
| Oorsprong | Japan |
| Motormodel | Caterpillar 3066T |
| Geschatte Macht (kW) | 99.9 |
| Trackschoenbreedte ((mm) | 600 |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Gemaakt Japan |
| Koeling | Water |
| Machinegewicht (kg) | 19400 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.92 |
| Naam | Gebruikt Hitachi-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | Ex200-5 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 18824.1 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0,8 |
| Tonnage (ton) | 20 |