| De capaciteit van de emmer | 0.8 m3 |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 110/1800 kW/rpm |
| Werkgewicht van de gehele machine | 21115 kg |
| maximale graafdiepte | 6550mm |
| Bucket graafkracht | 132 kN |
| Type | Graafmachine |
|---|---|
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.8 |
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 19900 |
| Tonnage ((ton) | 20 |
| Motormodel | KOMATSU SAA6d107e-1 |
| Model | KAT 320D |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Tonnage (ton) | 20 |
| Merken | Geraas |
| emmer (m3) | 1 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT320BL |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 19400 |
| Boomlengte (mm) | 5680 |
| Stoklengte (mm) | 2900 |
| Voorwaarde | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Motormodel | CAT 3066ATAAC |
| Tonnage (ton) | 20 |
| Oorsprong | Japan |
| Model | KAT 320CL |
| Geschatte Macht (kW) | 112 |
|---|---|
| Motormodel | KAT C7.1 |
| Tonnage (ton) | 20 |
| Model | KAT 320D |
| Oorsprong | Japan |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT330BL |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 32420 |
| Boomlengte (mm) | 6500 |
| Stoklengte (mm) | 3900 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | KAT 330BL |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 32420 |
| Boomlengte (mm) | 6500 |
| Stoklengte (mm) | 3900 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | KAT 330BL |
| Geschatte macht (kw/rpm) | 165.5/1800 |
| Brandstoftank (l) | 560 |
| Verplaatsing (l) | 10.5 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT320C |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 21115 |
| Boomlengte (mm) | 5680 |
| Stoklengte (mm) | 2900 |