| Brandnaam | Dongfeng Tianlong |
|---|---|
| Chassismodel | DFL1250A13 |
| Motormodel | ISD 245 50 |
| Nominaal vermogen | 180 (kw) |
| Paardenkracht | 245 (hp) |
| Merken | DONGFENG |
|---|---|
| Voertuigmodel | Voor de toepassing van de voorschriften van punt 6.2.3 van bijlage II, punt 5.2.3, wordt de volgende |
| Chassismodel | EQ1168GLVJ1 |
| Algemene afmeting ((mm) | 7700*2480*2950 |
| Totaal Gewicht (kg) | 15800 |
| Merken | GAC Hino |
|---|---|
| Aankondiging van het voertuig | HDJ5250GJBGH |
| Karosseriegrootte ((m) | 9 x 2,5 x 3.86 |
| Kleur | Facultatief |
| Achterwiel | 3640+1410 |
| Merken | Howo |
|---|---|
| Model | JSXT5250GSS |
| Kleur | Facultatief |
| Emissienormen | Euro V |
| Rijtype | 6x4 |
| Model | Zx60 |
|---|---|
| Brandnaam | Hitachi |
| Naam | Hitachi-graafmachine |
| Plaats van oorsprong | Zuid-Korea |
| Tonnage (ton) | 6 |
| Model | KAT 329D |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Tonnage (ton) | 29 |
| Brandnaam | Geraas |
| emmer (m3) | 1.5 |
| Oorsprong | Japan |
|---|---|
| werkingsgewicht | 23100 |
| Huidige locatie | Shanghai, China |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1 |
| Tonnage ((ton) | 22 |
| Tonnage ((ton) | 20 |
|---|---|
| Motormodel | KOMATSU SAA6d107e-1 |
| Merken | Komatsu |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1 |
| Operatie Gewicht | 19900 |
| De capaciteit van de emmer | 1m ³ |
|---|---|
| Motormodel | Caterpillar C6.4ACERT |
| Nominaal vermogen | 103/2000 kW/rpm |
| Werkgewicht van de gehele machine | 20930 kg |
| maximale graafdiepte | 6710 mm |
| Tonnage ((ton) | 36 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 33750 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1.4 |
| Motormodel | CATERPILLAR C9 ACERT |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 200/1900 |