| naam | Gebruikt Kattengraafwerktuig 308B |
|---|---|
| model | Graafwerktuig 308B |
| Functie | op zwaar werk berekend |
| Motormodel | 135.5/2150 |
| Netto macht | 6.494 L |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT315D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 17900 |
| Geschatte macht (kw/rpm) | 108(101)/2000 |
| Totale verplaatsing (l) | 4.4 |
| Naam | Het gebruikte Graafwerktuig van KOMATSU |
|---|---|
| Model | PC55MR |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 5160 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0,2 |
| Omwentelingssnelheid (t/min) | 9 |
| naam | Gebruikt Kattengraafwerktuig |
|---|---|
| model | Caterpillar E200B |
| jaar | 2012 |
| Maak | Caterpillar |
| Werkend Gewicht | 20000kg |
| naam | Gebruikt Wielgraafwerktuig |
|---|---|
| model | Kat 320bl |
| Breedte aan buiten Sporen | 11 voet in 3340 mm |
| HOOGTE TOT BOVENKANT VAN CABINE | 10,3 voet in 3150 mm |
| grondontruiming | 1,7 voet in 510 mm |
| Naam | Gebruikt Wielgraafwerktuig |
|---|---|
| Model | Pc120-6 |
| Het het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 11498.6 |
| Boomlengte (mm) | 4600 |
| Stoklengte (mm) | 2002 |
| Naam | Gebruikt Wielgraafwerktuig |
|---|---|
| Model | 320B |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 19400 |
| Tonnage (ton) | 20 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0,92 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT320CL |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 21115 |
| Boomlengte (mm) | 5680 |
| Stoklengte (mm) | 2900 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT330D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 33750 |
| Boomlengte (mm) | 6500 |
| Stoklengte (mm) | 3200 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT315D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 17900 |
| Geschatte macht (kw/rpm) | 108(101)/2000 |
| Totale verplaatsing (l) | 4.4 |