| merk | Komatsu |
|---|---|
| model | d155a-3 bulldozer |
| Voorwaarde | Tweedehands |
| Origion | VERENIGDE STATEN |
| Plaats van herkomst | VERENIGDE STATEN |
| Machine het werk gewicht | 31200kg |
|---|---|
| De capaciteit van de emmer | 1.4m3 |
| Boomlengte | 3185mm |
| Motormodel | Komatsu SAA6D114E |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 180/1900 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 22550 |
| Tonnage ((ton) | 22 |
| Motormodel | DieselMax448 |
| Merken | JCB |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | 950E |
| Brutomacht | 159,6 PK 119 kW |
| Verplaatsing | 427.2 Cu in 7 L |
| Plaats van herkomst | Japan |
| merk | Komatsu |
|---|---|
| model | Zwa380-3 |
| Brutomacht | 187,7 PK 140 kW |
| Verplaatsing | 7,2 L |
| Verpakking Details | Naakt |
| merk | Komatsu |
|---|---|
| model | Wa320-5 |
| Motorsnelheid | 2,000 t/min |
| Elektrosysteem | 24 V |
| Verpakking Details | Naakt |
| Merken | Komatsu |
|---|---|
| Model | WA320-5 |
| Motorsnelheid | 2.000 rpm |
| Elektrisch systeem | 24 V |
| Verpakking Details | Naakt |
| Merken | Shacman. |
|---|---|
| Motor ((hp) | 345 |
| Motormodel | Cummins ISM11E5 345 |
| Kleur | Facultatief |
| Emissienormen | Euro5 |
| Merken | Het Hof van Justitie |
|---|---|
| Model | zaak 1845C |
| Motormerk | Cummins |
| Nettovermogen ((kw) | 74-147 |
| Motormodel | Kubota V3800-DI-TE3 |
| Naam | Gebruikte Shantui-Bulldozers |
|---|---|
| Model | SD22 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 23400 |
| Netto macht (kW/rpm) | 162 |
| De capaciteit van het bulldozerblad (m3) | 6.4 |