| Emmercapaciteit (m ³) | 0.8 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 19900 |
| Tonnage ((ton) | 20 |
| Motormodel | KOMATSU SAA6d107e-1 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 110/2000 |
| Verrichtingsgewicht | 5160kg |
|---|---|
| emmer | 0.2m3 |
| Motor | Komatsu |
| Landingsgestel | rubberschoen |
| Cabine | Schoongemaakt |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | 320CL |
| Verrichtingsgewicht | 21 ton |
| emmer | 1M3 |
| Garantie | 3 jaar |
| Motor | VOLVO |
|---|---|
| Jaar | 2011 |
| Operatie Gewicht | 44.5 ton |
| Bucket | 2.1M3 |
| Arbeidstijd | 19.00 uur |
| Oorsprong | Japan |
|---|---|
| merk | Komatsu |
| -modus | Pc120-6 |
| Garantie | 3 jaar |
| Schoengrootte | 500mm |
| merk | Komatsu |
|---|---|
| model | Pc120-6 |
| Origion | Japan |
| Emmercapaciteit | 0.5m3 |
| Schoengrootte | 500mm |
| Plaats van herkomst | Japan |
|---|---|
| Merknaam | SUMITOMO |
| Modelnummer | S280F2 |
| Plaats van herkomst | Japan |
|---|---|
| Merknaam | CATERPILLAR |
| Modelnummer | 320D |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | D5H |
| Motor | ORIGINELE MOTOR |
| pomp | Originele pomp |
| Plaats van herkomst | VERENIGDE STATEN |
| merk | SEM |
|---|---|
| model | SEM 952 |
| Het dumpen Hoogte | 3150mm |
| Het dumpen bereik | 1220mm |
| Geschatte emmercapaciteit | 3.0m3 |