| Naam | Gebruikte CAT-graafmachine |
|---|---|
| Model | Caterpillar 330C graafmachine |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| Maximale graafhoogte | 5780mm |
| Maximale graafdiepte | 6620 mm |
| Naam | Gebruikte CAT-graafmachine |
|---|---|
| Model | Caterpillar 330BL graafmachine |
| Type | aarde het bewegen zich materiaal |
| Maximale graafhoogte | 10770mm |
| Maximale graafdiepte | 8080 mm |
| Naam | Gebruikt Hitachi-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | Ex200-5 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 18824.1 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0,8 |
| Tonnage (ton) | 20 |
| Naam | Gebruikt Hitachi-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | Ex200-5 |
| Geschatte macht (kw/rpm) | 98.4/1950 |
| Klasseerbaarheid (%) | 70/35° |
| Reizende snelheid (km/h) | 3.4/5.5 |
| Model | Zx60 |
|---|---|
| Brandnaam | Hitachi |
| Naam | Hitachi-graafmachine |
| Plaats van oorsprong | Zuid-Korea |
| Tonnage (ton) | 6 |
| Naam | Gebruikte CAT-graafmachine |
|---|---|
| Model | Caterpillar 320CL graafmachine |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| Werkgewicht | 20000 kg |
| De capaciteit van de emmer | 1.0cbm |
| Merk en model | Caterpillar 325D graafmachine |
|---|---|
| Jaar | 2011 |
| Werkgewicht | 26000 |
| Oorsprong | VS |
| De capaciteit van de emmer | 1.6 |
| Naam | Gebruikt Volvo-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | EC210BLC |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 20500 / 21000 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.5-1.25 |
| Tonnage (ton) | 21 |
| naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT320D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 20930 |
| Boomlengte (mm) | 5700 |
| Stoklengte (mm) | 2900 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT320D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 20930 |
| Boomlengte (mm) | 5700 |
| Stoklengte (mm) | 2900 |