| Plaats van herkomst | Japan |
|---|---|
| Merknaam | HITACHI |
| Modelnummer | Ex200-1 |
| merk | Hitachi |
|---|---|
| model | Ex200-1 |
| Origion | Japan |
| Gewicht | 20 ton |
| emmer | 0.8 CBM |
| Levertijd | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 3 eenheden |
| Plaats van herkomst | Japan |
| Merknaam | Hitachi |
| Plaats van herkomst | Japan |
|---|---|
| Merknaam | Hitachi |
| Certificering | CE |
| Modelnummer | Ex200-5 |
| merk | Hitachi |
|---|---|
| model | Ex200-3 |
| Functie | 90% UC |
| turbo | Originele Turbo |
| cilinders | 6 cilinders |
| Maak | het graafwerktuig van tweede handkomatsu |
|---|---|
| Model | Pc220-8 |
| Gewicht | 22t |
| Jaar | 2018 |
| Garantie | 3 jaar |
| Lengte | 5550mm |
|---|---|
| Hoogte | 2550mm |
| Maximum scherpe hoogte | 5945mm |
| Motor | Komatsu |
| Maximum ladingshoogte | 4230mm |
| merk | Kobelco |
|---|---|
| model | SK07 |
| Werkend Gewicht | 20TON |
| Emmercapaciteit | 0.8m3 |
| Bewegend Type | kruippakjegraafwerktuig |
| merk | Kobelco |
|---|---|
| model | SK07 |
| Werkend Gewicht | 20TON |
| Emmercapaciteit | 0.8m3 |
| Bewegend Type | kruippakjegraafwerktuig |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0,22 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 5795 |
| Tonnage ((ton) | 6 |
| Motormodel | Caterpillar C2.6 DLturbo |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 41.5 |