| Merk | KAT |
|---|---|
| Model | 140H |
| werkuren | 2800h |
| Banden | 17.5x25 |
| Eigenschap | wihout olielekkage |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | 140H |
| Verrichtingsgewicht | Totale 14677kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Service | vrije nieuwe verf |
| merk | Kubota |
|---|---|
| model | M5700 |
| Motor | Kubota |
| Paardmacht | 62HP |
| Prijs | $5000/set |
| Naam | Gebruikte Ingersoll Rand Road Roller |
|---|---|
| Model | SD100 |
| Werkend gewicht (kg) | 11-15 ton |
| Trillingsfrequentie (Herz) | 33/33 |
| Opwindende kracht (kN) | 248/121 |
| Naam | Gebruikte Wegwals |
|---|---|
| Model | CA30D |
| Werkend gewicht (kg) | 11-15 ton |
| Trillingsfrequentie (Herz) | 33/33 |
| Opwindende kracht (kN) | 248/121 |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | 950E |
| Brutomacht | 159,6 PK 119 kW |
| Verplaatsing | 427.2 Cu in 7 L |
| Plaats van herkomst | Japan |
| merk | Komatsu |
|---|---|
| model | Wa320-5 |
| Motorsnelheid | 2,000 t/min |
| Elektrosysteem | 24 V |
| Verpakking Details | Naakt |
| merk | Komatsu |
|---|---|
| model | Zwa380-3 |
| Brutomacht | 187,7 PK 140 kW |
| Verplaatsing | 7,2 L |
| Verpakking Details | Naakt |
| Naam | Gebruikte Wegwals |
|---|---|
| model | CA30D |
| Werkend gewicht (kg) | 11-15 ton |
| Trillingsfrequentie (Herz) | 33/33 |
| Opwindende kracht (kN) | 248/121 |
| Verrichtingsgewicht | 17 ton |
|---|---|
| emmer | 3m3 |
| Motor | Wechai |
| Motormacht | 162kw |
| Working Time | 870h |