| Model | Zx60 |
|---|---|
| Brandnaam | Hitachi |
| Naam | Hitachi-graafmachine |
| Plaats van oorsprong | Zuid-Korea |
| Tonnage (ton) | 6 |
| Merk en model | Caterpillar 325D graafmachine |
|---|---|
| Jaar | 2011 |
| Werkgewicht | 26000 |
| Oorsprong | VS |
| De capaciteit van de emmer | 1.6 |
| De motor maakt | 4D102E |
|---|---|
| Brutomacht | 40kw |
| Verplaatsing | 3.9L |
| Aantal Cilinders | 4 |
| Werkend gewicht | 6280kg |
| Merken | Hitachi |
|---|---|
| Model | andere, met uitzondering van |
| Gewicht | 6 ton |
| Garantie | 3 jaar |
| Diensten | gratis nieuwe verf |
| Merken | VOLVO |
|---|---|
| Model | EC55BLC |
| Schoengrootte | 400 mm |
| De capaciteit van de emmer | 0.14M3 |
| Werkgewicht | 5600kg |