| Motor | KAT 3306TA |
|---|---|
| Schoengrootte | 750mm |
| Garantie | 3 jaar |
| cilinders | 6 cilinders |
| Emmercapaciteit | 1.5m3 |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | CATERPILLAR |
| Modelnummer | 320B |
| Plaats van herkomst | Japan |
|---|---|
| Merknaam | CATERPILLAR |
| Modelnummer | 320D |
| Plaats van herkomst | Japan |
|---|---|
| Merknaam | Sumitomo |
| Modelnummer | S280F2 |
| Plaats van herkomst | Japan |
|---|---|
| Merknaam | KOMATSU |
| Modelnummer | PC35MR |
| Machine het werk gewicht | 6300kg |
|---|---|
| Emmercapaciteit | 0.28m3 |
| boomlengte | 3710mm |
| land van oorsprong | Japan |
| TONNAGE | 6 ton |
| Merken | Geraas |
|---|---|
| Model | 336D |
| Turbo | originele turbo |
| met een gewicht van niet meer dan 50 kg | 6 cilinders |
| Kleur | Originele verf |
| Machine het werk gewicht | 31200kg |
|---|---|
| De capaciteit van de emmer | 1.4m3 |
| Boomlengte | 3185mm |
| Motormodel | Komatsu SAA6D114E |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 180/1900 |
| Naam | Gebruikte het Wielladers van KOMATSU |
|---|---|
| Model | Wa320-5 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 13995 |
| Geschatte lading (ton) | 3-5 ton |
| Geschatte ladingscapaciteit (kg) | 4000 |
| Naam | Gebruikte het Wielladers van KOMATSU |
|---|---|
| Model | Wa380-3 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 16360 |
| Geschatte lading (ton) | 5-6tons |
| Geschatte ladingscapaciteit (kg) | 5000 |