| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | D5H |
| Motor | ORIGINELE MOTOR |
| pomp | Originele pomp |
| Plaats van herkomst | VERENIGDE STATEN |
| Naam | Tweedehands graafmachines |
|---|---|
| Model | Doosan DH80-7 graafmachine |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| Maximale graafhoogte | 4395 mm |
| Maximale graafdiepte | 4020mm |
| Naam | Gebruikt Kobelco-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | Kobelco SK200-8 graafmachine |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| Maximale graafhoogte | 3150 mm |
| Maximale graafdiepte | 2100 mm |
| Naam | Gebruikte CAT-graafmachine |
|---|---|
| Model | 330bl Caterpillar graafmachine |
| Voorwaarde | Tweedehands |
| Maximale graafhoogte | 10770mm |
| Maximale graafdiepte | 8080 mm |
| Tonnage ((ton) | 20 |
|---|---|
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.8 |
| Verzendformulier | Hydraulische Transmissie |
| Bucket | terughoewer |
| Type | Graafmachine |
| Naam | gebruikte katten mini graafmachine |
|---|---|
| Model | Caterpillar 330C graafmachine |
| Kenmerken | Hoge snelheid |
| Maximale graafhoogte | 5780mm |
| Maximale graafdiepte | 6620 mm |
| Naam | Het gebruikte Graafwerktuig van KOMATSU |
|---|---|
| Model | Pc220-6 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 22180 |
| Het lopen Snelheid (km/h) | 5.5 |
| Geschatte macht (kw/rpm) | 119.3/2100 (117.8/2100) |
| Naam | Gebruikt Hitachi-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | ZX225USR |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 23000 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.8/0.51/1.2 |
| Tonnage (ton) | 22 |
| Naam | Het gebruikte Graafwerktuig van KOMATSU |
|---|---|
| Model | Pc300-7 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 31200 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1.4 |
| Het lopen Snelheid (km/h) | 3185 |
| Naam | Tweedehands Hitachi graafmachine |
|---|---|
| Model | Hitachi EX60-1 graafmachine |
| Maximale graafhoogte | 2156 mm |
| Maximale graafdiepte | 2145mm |
| Maximaal graafradius | 2013 mm |