| naam | Gebruikt Kattengraafwerktuig 308B |
|---|---|
| model | Graafwerktuig 308B |
| Functie | op zwaar werk berekend |
| Motormodel | 135.5/2150 |
| Netto macht | 6.494 L |
| naam | Gebruikt Kattengraafwerktuig |
|---|---|
| model | Caterpillar E200B |
| jaar | 2012 |
| Maak | Caterpillar |
| Werkend Gewicht | 20000kg |
| naam | Gebruikt Wielgraafwerktuig |
|---|---|
| model | Kat 320bl |
| Breedte aan buiten Sporen | 11 voet in 3340 mm |
| HOOGTE TOT BOVENKANT VAN CABINE | 10,3 voet in 3150 mm |
| grondontruiming | 1,7 voet in 510 mm |
| Tonnage (ton) | 22 |
|---|---|
| Emmercapaciteit (m3) | 1 |
| Motormodel | KOMATSU saa6d102e-2 |
| Aantal cilinders (stukken) | 6 |
| Maximum het graven straal (mm) | 9270 |
| Tonnage ((ton) | 20 |
|---|---|
| Grootte | Middelgrote |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.8 |
| Verzendformulier | Hydraulische Transmissie |
| Bucket | terughoewer |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | KAT 330BL |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 32420 |
| Boomlengte (mm) | 6500 |
| Stoklengte (mm) | 3900 |
| Oorsprong | Japan |
|---|---|
| werkingsgewicht | 23100 |
| Huidige locatie | Shanghai, China |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1 |
| Tonnage ((ton) | 22 |
| Merken | Geraas |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Model | KAT 320C |
| Voorwaarde | Gebruikte graafmachine |
| Tonnage (ton) | 20 |
| Model | KAT 320C |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Tonnage (ton) | 20 |
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Motor | Cat. 3066 |
| Model | Cat 307E2 |
|---|---|
| Brandnaam | CAT |
| Motormodel | KAT C2.6 |
| Tonnage ((ton) | 7 |
| Oorsprong | Japan |