| Naam | Het gebruikte Graafwerktuig van KOMATSU |
|---|---|
| Model | Pc55mr-2 |
| Geschatte macht (kw/rpm) | 28.5/2400 |
| Klasseerbaarheid (%) | 70 |
| Reizende snelheid (km/h) | 4.6 |
| Naam | Het gebruikte Graafwerktuig van KOMATSU |
|---|---|
| model | Pc130-7 |
| Working weight of the whole machine (kg) | 12600 |
| Zwenkende snelheid (t/min) | 11 |
| Klasseerbaarheid (%) | 70/30° |
| merk | Hitachi |
|---|---|
| model | Ex200-1 |
| Garantie | 36 maanden garantie |
| kleur | Nieuwe Verf |
| Origion | Japan |
| merk | Hitachi |
|---|---|
| model | Ex200-1 |
| Origion | Japan |
| Gewicht | 20 ton |
| emmer | 0.8 CBM |
| Naam | Gebruikte CAT-graafmachine |
|---|---|
| Model | Caterpillar 320CL graafmachine |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| Werkgewicht | 20000 kg |
| De capaciteit van de emmer | 1.0cbm |
| naam | Gebruikt Kattengraafwerktuig |
|---|---|
| model | Caterpillar E200B |
| jaar | 2012 |
| Maak | Caterpillar |
| Werkend Gewicht | 20000kg |
| naam | Gebruikt Wielgraafwerktuig |
|---|---|
| model | Kat 320bl |
| Breedte aan buiten Sporen | 11 voet in 3340 mm |
| HOOGTE TOT BOVENKANT VAN CABINE | 10,3 voet in 3150 mm |
| grondontruiming | 1,7 voet in 510 mm |
| naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT320D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 20930 |
| Boomlengte (mm) | 5700 |
| Stoklengte (mm) | 2900 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT330D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 33750 |
| Boomlengte (mm) | 6500 |
| Stoklengte (mm) | 3200 |
| Naam | Het gebruikte Graafwerktuig van KOMATSU |
|---|---|
| Model | Pc400-7 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 41400 |
| Stoklengte (mm) | 3380 |
| Boomlengte (mm) | 7060 |