| Model | Cat 306E2 |
|---|---|
| Brandnaam | CAT |
| Motormodel | Kat C2.4 |
| Tonnage ((ton) | 6 |
| Oorsprong | Japan |
| Werkgewicht van de gehele machine | 20930 kg |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 103/2000 kW/rpm |
| De capaciteit van de emmer | 1m ³ |
| maximale graafdiepte | 6710 mm |
| Bucket graafkracht | 104.1 kN |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT320CL |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 21115 |
| Boomlengte (mm) | 5680 |
| Stoklengte (mm) | 2900 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT325D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 29240 |
| Boomlengte (mm) | 6150 |
| Stoklengte (mm) | 3750 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | KAT 305.5E |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 5350 |
| Boomlengte (mm) | 3200 |
| Stoklengte (mm) | 1500 |
| De capaciteit van de emmer | 1.1m3 |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 125.3/2000 kW/rpm |
| Werkgewicht van de gehele machine | 25900 kg |
| maximale graafdiepte | 7090 mm |
| Motormodel | Caterpillar 3116TA |
| De capaciteit van de emmer | 1.2m3 |
|---|---|
| Nominaal vermogen | Vermogen van de fabrikant |
| Werkgewicht van de gehele machine | 29240 kg |
| Motormodel | CAT C7ACERT |
| Koelmethode | Waterkoeling |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1.5 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 33701.9 |
| Tonnage ((ton) | 30 ton |
| Motormodel | Caterpillar 3306TA |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 165.5/1800 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0,22 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 5795 |
| Tonnage ((ton) | 6 |
| Motormodel | Caterpillar C2.6 DLturbo |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 41.5 |
| Trackschoenbreedte ((mm) | 600 |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Gemaakt Japan |
| Koeling | Water |
| Machinegewicht (kg) | 19400 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.92 |