| Emmercapaciteit (m ³) | 0,31 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 6800 |
| Tonnage ((ton) | 7 |
| Motormodel | Caterpillar C2.6 DI Turbo |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 43 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.2 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 5775 |
| Tonnage ((ton) | 6 |
| Motormodel | Caterpillar 4M40 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 41 |
| Merken | CAT |
|---|---|
| Model | 308D |
| werkingsgewicht | 7850kg |
| De capaciteit van de emmer | 0,3 m ³ |
| Motor | 4m40 Tl |
| Trackschoenbreedte ((mm) | 600 |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Gemaakt Japan |
| Koeling | Water |
| Machinegewicht (kg) | 19400 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.92 |
| Merken | Geraas |
|---|---|
| Werkomstandigheden | Gebruikt |
| Kleur | Originele verf |
| Motor | motor met vol vermogen |
| Garantie | 3 jaar |
| Plaats van herkomst | VERENIGDE STATEN |
|---|---|
| Merknaam | CATERPILLAR |
| Modelnummer | 330BL |
| Motormerk | 2236 |
|---|---|
| Paardenkracht | 206.6 pk |
| Maximale maaihoogte | 34.13 voet in |
| Maximale laadhoogte | 23.86 voet in |
| Max Reach Along Ground | 38.72 voet in |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | CATERPILLAR |
| Modelnummer | 320DL |
| Merken | VOLVO |
|---|---|
| Model | EC210BLC |
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Gewicht | 21 ton |
| Jaar | 2017 |
| Merken | Geraas |
|---|---|
| Model | 320B |
| Oorsprong | China |
| Motor | Cat 3066T Motor |
| Schoengrootte | 800 mm |