| Model | KAT 320C |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Tonnage (ton) | 20 |
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Motor | Cat. 3066 |
| Naam | Het gebruikte Graafwerktuig van KOMATSU |
|---|---|
| Model | PC55MR |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 5160 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0,2 |
| Omwentelingssnelheid (t/min) | 9 |
| Naam | Gebruikt Wielgraafwerktuig |
|---|---|
| Model | Pc120-6 |
| Het het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 11498.6 |
| Boomlengte (mm) | 4600 |
| Stoklengte (mm) | 2002 |
| Naam | Gebruikt Wielgraafwerktuig |
|---|---|
| Model | Pc120-6 |
| Het het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 12030 |
| Stoklengte (mm) | 2100 |
| Omwentelingssnelheid (t/min) | 11 |
| Voorwaarde | Gebruikte Graver |
|---|---|
| Motormodel | Cat. 3066 |
| Oorsprong | Japan/VS |
| Gebruik | Gebruikte bouwmachines |
| Tonnage (ton) | 20 |
| naam | Gebruikt Kattengraafwerktuig |
|---|---|
| model | Caterpillar E200B |
| jaar | 2012 |
| Maak | Caterpillar |
| Werkend Gewicht | 20000kg |
| Naam | Gebruikte CAT-graafmachine |
|---|---|
| Model | Caterpillar 330C graafmachine |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| Maximale graafhoogte | 5780mm |
| Maximale graafdiepte | 6620 mm |
| naam | Gebruikt Kattengraafwerktuig 308B |
|---|---|
| model | Graafwerktuig 308B |
| Functie | op zwaar werk berekend |
| Motormodel | 135.5/2150 |
| Netto macht | 6.494 L |
| Merken | Geraas |
|---|---|
| Model | 320D2 |
| Origineel Land | Japan |
| Motor | CAT 3066TA |
| Operatie Gewicht | 20 ton |
| Merken | Geraas |
|---|---|
| Model | 320B |
| Jaar | 2003 |
| Tijd | 5200 uur |
| Gewicht | 20 T |