| naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT330D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 33750 |
| Boomlengte (mm) | 6500 |
| Stoklengte (mm) | 3200 |
| Merken | Geraas |
|---|---|
| Model | 325B |
| Motor | 3126B ATAAC dieselmotor |
| Gewicht | 27400kg |
| Schoengrootte | 600 mm |
| Merken | Geraas |
|---|---|
| Model | 330C |
| Motor | Kat C9 |
| Netto Macht | 184Kw |
| Werkgewicht | 33400kg |
| Naam | doosan minigraafwerktuig |
|---|---|
| Model | Doosan DH80-7 graafmachine |
| Verplaatsend type | Doosan wiellaggraaf |
| Maximale graafhoogte | 4395 mm |
| Maximale graafdiepte | 4020mm |
| Model | KAT 320D |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Tonnage (ton) | 20 |
| Merken | Geraas |
| emmer (m3) | 1 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT315D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 17900 |
| Geschatte macht (kw/rpm) | 108(101)/2000 |
| Totale verplaatsing (l) | 4.4 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT330BL |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 32420 |
| Boomlengte (mm) | 6500 |
| Stoklengte (mm) | 3900 |
| Naam | Gebruikt Doosan-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | DX60 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 5700 |
| Boomlengte (mm) | 3000 |
| Stoklengte (mm) | 1600 |
| naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT320D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 20930 |
| Boomlengte (mm) | 5700 |
| Stoklengte (mm) | 2900 |
| Naam | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Model | CAT336D |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 34600 |
| Boomlengte (mm) | 6500 |
| Stoklengte (mm) | 8980 |