| Emmercapaciteit (m ³) | 0Het is een.09-0.2 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 5550 |
| Tonnage ((ton) | 6 |
| Motormodel | Doosan 4TNV49L |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 38.1/2200 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 2.72 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 46800 |
| Tonnage ((ton) | 49 |
| Motormodel | Doosan DC13 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 257/1800 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1.05 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 22570 |
| Tonnage ((ton) | 22 |
| Motormodel | Hyundai |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 112/1950 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 22550 |
| Tonnage ((ton) | 22 |
| Motormodel | DieselMax448 |
| Merken | JCB |
| De capaciteit van de emmer | 0.8 m3 |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 110/1800 kW/rpm |
| Werkgewicht van de gehele machine | 21115 kg |
| maximale graafdiepte | 6550mm |
| Bucket graafkracht | 132 kN |
| De capaciteit van de emmer | 1m ³ |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 103/2000 kW/rpm |
| Werkgewicht van de gehele machine | 20930 kg |
| maximale graafdiepte | 6710 mm |
| Bucket graafkracht | 104.1 kN |
| De capaciteit van de emmer | 1.1m3 |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 125.3/2000 kW/rpm |
| Werkgewicht van de gehele machine | 25900 kg |
| maximale graafdiepte | 7090 mm |
| Motormodel | Caterpillar 3116TA |
| Operatie Gewicht | 21 tonnage |
|---|---|
| Motor | CAT 3066 ATAAC |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 110/1800 |
| verplaatsing | 6.4L |
| koelweg | Water |
| Trackschoenbreedte ((mm) | 600 |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Gemaakt Japan |
| Koeling | Water |
| Machinegewicht (kg) | 19400 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.92 |
| Merken | CAT |
|---|---|
| Model | 308D |
| werkingsgewicht | 7850kg |
| De capaciteit van de emmer | 0,3 m ³ |
| Motor | 4m40 Tl |