| Het werk gewicht van gehele machine (kg) 1 | 29300 |
|---|---|
| Emmercapaciteit (m ³) | 1.27 |
| Boomlengte (mm) | 6245 |
| Stoklengte (mm) | 3100/2500/3750 |
| Verpakking Details | naakt |
| Nominale lading (ton) | 5-6 |
|---|---|
| Geschatte ladingscapaciteit (kg) | 6000 |
| Werkend gewicht van de gehele machine (kg) | 19800 |
| Maximale loshoogte (mm) | 3270 |
| Het leegmaken afstand (mm) | 1070 |
| Werkgewicht van de gehele machine | 20930 kg |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 103/2000 kW/rpm |
| De capaciteit van de emmer | 1m ³ |
| maximale graafdiepte | 6710 mm |
| Bucket graafkracht | 104.1 kN |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1.7 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 35108 |
| Tonnage ((ton) | 30 |
| Motormodel | Caterpillar C9 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 182 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1.4 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 33750 |
| Tonnage ((ton) | 36 |
| Motormodel | Caterpillar C9ACERT |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 200/1900 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1.8-3.11 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 46285 |
| Tonnage ((ton) | 49 |
| Motormodel | Caterpillar C13 ACERT |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 283 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.52 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 12920 |
| Tonnage ((ton) | 12 |
| Motormodel | Caterpillar C4.2ACERT |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 72/2200 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0,22 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 5795 |
| Tonnage ((ton) | 6 |
| Motormodel | Caterpillar C2.6 DLturbo |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 41.5 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.2 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 5775 |
| Tonnage ((ton) | 6 |
| Motormodel | Caterpillar 4M40 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 41 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0,31 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 6800 |
| Tonnage ((ton) | 7 |
| Motormodel | Caterpillar C2.6 DI Turbo |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 43 |