| Emmercapaciteit (m ³) | 2.1 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 45125 |
| Tonnage ((ton) | 45 |
| Motormodel | KOMATSU SAA6d125e-5 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 257/1900 |
| Naam | Het gebruikte Graafwerktuig van KOMATSU |
|---|---|
| Model | Pc450-8 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 45125 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 2.1 |
| Boomlengte (mm) | 7060 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 2.1 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 45125 |
| Tonnage ((ton) | 45 |
| Motormodel | KOMATSU SAA6d125e-5 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 257/1900 |
| Naam | Gebruikt Caterpillar-Graafwerktuig |
|---|---|
| Model | CAT330BL |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 32420 |
| Boomlengte (mm) | 6500 |
| Stoklengte (mm) | 3900 |
| Naam | Het gebruikte Graafwerktuig van KOMATSU |
|---|---|
| Model | Pc35mr-2 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 3915 |
| Zwenkende snelheid (t/min) | 9 |
| Reizende snelheid (km/h) | 2.8/4.6 |
| Naam | Gebruikte het Wielladers van KOMATSU |
|---|---|
| Model | Wa320-5 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 13995 |
| Geschatte lading (ton) | 3-5 ton |
| Geschatte ladingscapaciteit (kg) | 4000 |
| Naam | Gebruikte SDLG-Wielladers |
|---|---|
| Model | LG956L |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 17000~17250 Kg |
| Geschatte lading (ton) | Meer dan 6 ton |
| Geschatte ladingscapaciteit (kg) | 5000 |
| Motormodel | yuchai 4105 |
|---|---|
| Roterend vermogen | 85 kW |
| Koeltype | Waterkoeling |
| Max.Lifting Capaciteit | 3000 kg |
| Capaciteit bij maximale boomverlenging | 500 kg |
| Merken | Shacman. |
|---|---|
| Motor ((hp) | 380 |
| Motormodel | Weichai WP12.380E32 |
| Kleur | Facultatief |
| Lichaamslengte (m) | 10.435 |
| Merken | Shacman. |
|---|---|
| Motor ((hp) | 345 |
| Motormodel | Cummins ISM11E5 345 |
| Kleur | Facultatief |
| Emissienormen | Euro5 |