| Emmercapaciteit (m ³) | 3 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 16900 |
| Geschatte ladingscapaciteit (kg) | 5000 |
| Nominale laadcapaciteit (ton) | 3 |
| Motormodel | Cummins 6LTAA9.3 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 3 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 16900 |
| Geschatte ladingscapaciteit (kg) | 5000 |
| Nominale laadcapaciteit (ton) | 3 |
| Motormodel | Cummins 6LTAA9.3 |
| Merknaam | LIUGONG |
|---|---|
| model | ZL50CN |
| Werkend Gewicht | 16.500 kg |
| Standaardemmergrootte | 3 m3 |
| Working Time | 658h |
| merk | SDLG |
|---|---|
| model | SDLG 953 |
| Geschatte emmercapaciteit | 3.0m3 |
| Werkend Gewicht | 16600kg |
| Verpakking Details | 40HG container |
| merk | kat |
|---|---|
| model | 966G |
| emmer | 3m3 |
| Verrichtingsgewicht | 22750kg |
| Verpakking Details | Naakt |
| merk | SDLG |
|---|---|
| model | SDLG 953 |
| Werkend Gewicht | 16600kg |
| Geschatte emmercapaciteit | 3.0m3 |
| Verpakking Details | Naakt |
| Emmercapaciteit (m ³) | 3 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 16900 |
| Geschatte ladingscapaciteit (kg) | 5000 |
| Nominale laadcapaciteit (ton) | 3 |
| Motormodel | Cummins 6LTAA9.3 |
| Naam | Tweedehands Hitachi graafmachine |
|---|---|
| Model | Hitachi EX60-1 graafmachine |
| Maximale graafhoogte | 2156 mm |
| Maximale graafdiepte | 2145mm |
| Maximaal graafradius | 2013 mm |