| Emmercapaciteit (m ³) | 0,22 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 5795 |
| Tonnage ((ton) | 6 |
| Motormodel | Caterpillar C2.6 DLturbo |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 41.5 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.2 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 5775 |
| Tonnage ((ton) | 6 |
| Motormodel | Caterpillar 4M40 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 41 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0,31 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 6800 |
| Tonnage ((ton) | 7 |
| Motormodel | Caterpillar C2.6 DI Turbo |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 43 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 0.5 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 12030 |
| Tonnage ((ton) | 12 |
| Motormodel | KOMATSU SAA4d95le-3 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 64/2200 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 22840 |
| Tonnage ((ton) | 22 |
| Motormodel | KOMATSU SAA6d102e-2 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 125/2100 |
| Emmercapaciteit (m ³) | 1.8-3.11 |
|---|---|
| Werkgewicht van de gehele machine (kg) | 46285 |
| Tonnage ((ton) | 49 |
| Motormodel | Caterpillar C13 ACERT |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 283 |
| Merken | Hitachi |
|---|---|
| Model | andere, met uitzondering van |
| Motormodel | Isuzu ISUZU a-6BG1T |
| Verplaatsing (L) | 6.5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| De capaciteit van de emmer | 1.1m3 |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 125.3/2000 kW/rpm |
| Werkgewicht van de gehele machine | 25900 kg |
| maximale graafdiepte | 7090 mm |
| Motormodel | Caterpillar 3116TA |
| Merken | CAT |
|---|---|
| Model | 308D |
| werkingsgewicht | 7850kg |
| De capaciteit van de emmer | 0,3 m ³ |
| Motor | 4m40 Tl |
| De capaciteit van de emmer | 1.1m3 |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 125.3/2000 kW/rpm |
| Werkgewicht van de gehele machine | 25900 kg |
| maximale graafdiepte | 7090 mm |
| Motormodel | Caterpillar 3116TA |